Ankara Retrox Pub Her hafta Retrox Karaoke
Instagram
Karaoke,performans,parti Retrox Karaoke Ankara Retrox Pub
Karaoke,performans,parti Retrox Karaoke

Retrox Pub

Karaoke

23 Eylül 2020

21:30

 

 

Retrox Karaoke özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Karaoke,performans,parti Retrox Karaoke başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Retrox Ankara tarafından organize edilmiş olup Retrox Pub mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 465 00 53] telefon numarasından ulaşabilir veya Tunus cad. no 53-A Kavaklıdere / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Karaoke kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Retrox - Alt Kat'ta 'Karaoke' bu Çarşamba başlıyor. Yerli & Yabancı 3000 şarkılık arşivimizle sizleri sahneye, şarkı söylemeye davet ediyoruz.Yalnızken söylüyorsan, sahnede de yapab...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.