Ankara No.1 Pub 14 Şubat 2017 Sevgililer Günü Programı ( Newcastle No1 )
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (14.02.2017 - 15.02.2017)

Sevgililer günü,konser,canlı müzik,performans 2017 Sevgililer Günü Programı ( Newcastle No1 ) Ankara No.1 Pub
Sevgililer günü,konser,canlı müzik,performans 2017 Sevgililer Günü Programı ( Newcastle No1 )
Sevgililer günü,konser,canlı müzik,performans 2017 Sevgililer Günü Programı ( Newcastle No1 ) Ankara No.1 Pub
Ankara No.1 Pub
Ankara No.1 Pub

 

 

2017 Sevgililer Günü Programı ( Newcastle No1 ) özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Sevgililer günü,konser,canlı müzik,performans 2017 Sevgililer Günü Programı ( Newcastle No1 ) başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Newcastle Pub No:1 tarafından organize edilmiş olup No.1 Pub mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 466 05 75 / 312 466 05 76] telefon numarasından ulaşabilir veya Üsküp Cad. Çevre Sok. 7/C Kavaklıdere / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Sevgililer günü kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
  Newcastle Pub No1, 2017 Sevgililer Günü kutlaması için özel bir seçenek.   Canlı Müzik Eşliğinde, Eşsiz Ambians, Kusuruz hizmet ve Dünya Mutfağından Seçme Lezzetler 14 Şubat'ta Sizleri bek...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.