Ankara No.1 Pub Her gün Her Gün İndirim
Instagram
Aktivite,Diğer Her Gün İndirim Ankara No.1 Pub
Aktivite,Diğer Her Gün İndirim
Aktivite,Diğer Her Gün İndirim Ankara No.1 Pub
Ankara No.1 Pub
Ankara No.1 Pub

No.1 Pub

Aktivite

18 Eylül 2020

14:00

 

 

Her Gün İndirim özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Aktivite,Diğer Her Gün İndirim başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik No.1 PUB tarafından organize edilmiş olup No.1 Pub mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 466 05 75 / 312 466 05 76] telefon numarasından ulaşabilir veya Üsküp Cad. Çevre Sok. 7/C Kavaklıdere / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Aktivite kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
  HAFTANIN HER GÜNÜ SAAT 19:00'A KADAR TÜM GÜN ALKOLLÜ İÇECEKLER % 25 İNDİRİM UYGULANMAKTADIR. Digitürk ve D-Smart yayınları ile tüm Lig ve Avrupa maçlarını bu özel mekanda sevdiklerinizle bi...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.