Leonardo Da Vinci İcatları Sergisi detayları, Armada AVM
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (14.01.2020 - 15.01.2020)

Kültür sanat,aktivite, diğer Leonardo Da Vinci İcatları Sergisi Ankara Armada AVM
Kültür sanat,aktivite, diğer Leonardo Da Vinci İcatları Sergisi

 

"Leonardo Da Vinci İcatları Sergisi" etkinliği detayları ve içeriği

 

Leonardo Da Vinci İcatları Sergisi 1 Ekim 2019 - 15 Ocak 2020 tarihleri arasında Armada AVM'de sizlerle...
Dahi İlk Kez Ankara'da!

Büyük düşünür tüm dünyada ölümünün 500. yıldönümünde anılıyor. Da Vinci Yılında Da Vinci Sergisi ile Sizlerleyiz!

Tales Matematik Müzesi'nin katkıları ile 1 Ekim 2019 - 15 Ocak 2020 tarihleri arasında Ankara Armada AVM'de yer alacak olan sergimizde Leonardo Da Vinci'nin 500 yıllık notlarından yararlanarak, tamamen el işçiliğiyle oluşturulmuş 30'a yakın icadını bulabileceksiniz. Ayrıca Leonardo Da Vinci'nin mimarlık, mühendislik, anatomi gibi alanlardaki eskizlerinden yola çıkarak savaş makinalarını, piston, torna makinası ve tarihin ilk su kayağını görmenin yanında bugün kullandığımız birçok alette Leonardo Da Vinci'nin izlerine ve uygarlık tarihine dokunuşuna şahit olacaksınız.

Ankara'ya ilk defa gelen bu sergi, Leonardo Da Vinci'nin çalışmalarının en büyüleyici olanlarını bir araya getiriyor. Leonardo Da Vinci'nin ustalıkla ortaya koyduğu çizimleri ve büyüleyici eserlerini ahşaba hayat vererek yeniden inşa ettiğimiz bu sergi, Leonardo'nun akıl dünyasına dalmak isteyen ziyaretçilerle buluşuyor.

* Sergi Ziyaret Saatleri:

Haftanın 7 günü : 10.00 - 22.00

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.