Anadolu Da Caz Jülide Özçelik detayları, MEB Şura Salonu
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (23.02.2020 - 23.02.2020)

Konser,canlı müzik,performans Anadolu'da Caz Jülide Özçelik Ankara MEB Şura Salonu
Konser,canlı müzik,performans Anadolu'da Caz Jülide Özçelik

MEB Şura Salonu

Konser

23 Şubat 2020

20:30

Min : 57 TL - Max : 102 TL

 

"Anadolu'da Caz Jülide Özçelik" etkinliği detayları ve içeriği

 

Jülide Özçelik, 23 Şubat gecesi Ankara MEB Şura Salonu'nda sizlerle.

"Jazz Istanbul Volume 1 ve Volume 2 albümleriyle müzik dünyasının önemli yorumcularından olarak bilinen Jülide Özçelik uzun bir aradan sonra dinleyicileriyle "Nefes" adlı albümünü buluşturdu.

İstanbul doğumlu olan Jülide Özçelik, İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü'nde Nükhet Ruacan ve birçok önemli akademisyen ile çalışarak Vokal Performans Bölümü'nden mezun oldu.

Bize ait ama evrensel standartlarda ve Türkçe sözlü bir albüm yapma fikriyle yola çıkan şarkıcı, kendi bestelerini ve sevdiği eserleri müzisyen arkadaşlarıyla birlikte yorumlayarak 2008 yılı başında "Jazz İstanbul Volume-1" ve 2011 Aralık ayında "Jazz İstanbul Volume-2" adlı albümlerini müzikseverlerle buluşturdu. 2019 başında yayımlanan 3. albümü Nefes'te önceki albümlerinde de olduğu gibi tüm düzenlemeleri Cem Tuncer'e aittir.

Jülide Özçelik birçok yerel ve uluslararası festivaldeki solo konserlerinin yanı sıra Bursa, Antalya, Çukurova, İstanbul Devlet Senfoni Orkestraları ile verdiği konserler serisine de devam etmektedir.

21 Şubat 2020 - Cuma akşamı Konya Selçuklu Kültür Merkezi'ndeki konserinde Jülide Özçelik sahnede çok değerli müzisyen dostları gitarda Cem Tuncer, piyanoda Ercüment Orkut, Bas gitarda Efecan Tuncer ve davulda Ediz Hafızoğlu ile bilrlikte olacak."

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.