Ankara Masterpiece Ankara 16 Kasım Masterpiece Ankara Heykel - Minions
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (16.11.2019 - 16.11.2019)

 

 

Masterpiece Ankara Heykel - Minions özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Masterpiece Ankara Heykel - Minions başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Masterpiece AnkaraMasterpiece Ankara mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 467 72 72] telefon numarasından ulaşabilir veya Tunus Cd. 91/A Çankaya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Eğitim & Fazlası kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Eğitim & Fazlası,meb Onaylı Eğitim etkinlikleri kapsamında, 16.11.2019 18:00 - 16.11.2019 18:00 zamanları arasında Masterpiece Ankara / Masterpiece Ankara - Ankarada düzenlenen Masterpiece Ankara H...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen Bekleyiniz



Bu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.