Ankara Mozarthaus Sanat Ve Konserevi 11 Kasım Iraz Yıldız, Piyano Resitali
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (11.11.2019 - 11.11.2019)

 

 

ıraz Yıldız, Piyano Resitali özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Iraz Yıldız, Piyano Resitali başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Mozarthaus Sanat ve KonsereviMozarthaus Sanat ve Konser Evi mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [533 369 7450 / 532 709 8840] telefon numarasından ulaşabilir veya Nilgün Sokak, Bağ Apartmanı, 14/2 Çankaya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Müzik kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Müzik,klasik etkinlikleri kapsamında, 11.11.2019 19:00 - 11.11.2019 19:00 zamanları arasında Mozarthaus Sanat ve Konser Evi / Mozarthaus Sanat ve Konser Evi - Ankarada düzenlenen Iraz Yıldız, Piyan...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.