Ankara Hayal Kahvesi Tepe Prime 15 Kasım Leman Sam
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (15.11.2019 - 15.11.2019)

Hayal Kahvesi Tepe Prime

Müzik

15 Kasım 2019

21:30

Min : ? - Max : ?

 

 

Leman Sam özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Leman Sam başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Hayal Kahvesi Tepe PrimeHayal Kahvesi Ankara mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 284 29 25] telefon numarasından ulaşabilir veya Tepe Prime - Eskişehir Yolu No: 266 / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Müzik kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Müzik,pop etkinlikleri kapsamında, 15.11.2019 21:30 - 15.11.2019 21:30 zamanları arasında Leman Sam / Hayal Kahvesi Ankara - Ankarada düzenlenen Leman Sam Pop etkinliği.Ankara Hayal Kahvesi Ankara ...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.