Ankara Hayal Kahvesi Tepe Prime hakkında Leman Sam etkinlik bilgileri
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (15.11.2019 - 15.11.2019)

Hayal Kahvesi Tepe Prime

Müzik

15 Kasım 2019

21:30

Min : ? - Max : ?

 

Hayal Kahvesi Tepe Prime Hakkında Kısaca

 

 

Eğlence dünyasına yeni fikirler ve farklı boyut getiren Hayal Kahvesi 1992 yılında henüz Beyoğlu geçmişin izlerini taşırken kuruldu.Bugün modern yaşamın ihtiyaçlarına karşılık gelen vazgeçilmez bir buluşma noktası...


İyi yemek, iyi müzik kodlarıyla 20 yılı geride bırakmış bir marka.


2011 Kasım ayında açılan Ankara Tepe Prime Hayal Kahvesi, Ankara'lıların uzun yıllar süren beklentisine tam karşılık verdi. Açık, hatta salona dahil olarak planlanan mutfak tasarımı misafirler ile mutfak şefleri arasındaki kurulan iletişime verilen önemin bir göstergesi. Yine aynı salonda kurulu sahnesi benzersiz konser ve partilere ev sahipliği yapıyor.               

 

Hayal Kahvesi Tepe Prime Tanıtım Sayfasını Görüntüle
(Tüm etkinlikleri ve programına sayfadan ulaşabilirsiniz)

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.