Ankara Hayyami Şarapevi Her hafta Cuma Zeynep Burcu Altınel ile Türkçe Pop
Instagram
Canlı müzik,performans Cuma Zeynep Burcu Altınel ile Türkçe Pop Ankara Hayyami Şarapevi
Canlı müzik,performans Cuma Zeynep Burcu Altınel ile Türkçe Pop
Canlı müzik,performans Cuma Zeynep Burcu Altınel ile Türkçe Pop Ankara Hayyami Şarapevi
Ankara Hayyami Şarapevi
Ankara Hayyami Şarapevi

 

 

Cuma Zeynep Burcu Altınel İle Türkçe Pop özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Canlı müzik,performans Cuma Zeynep Burcu Altınel ile Türkçe Pop başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Hayyami Şarapevi tarafından organize edilmiş olup Hayyami Şarapevi mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 466 10 52 / 530 606 10 52] telefon numarasından ulaşabilir veya Bestekar Sok. 82/B Kavaklıdere / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Canlı müzik kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
  Zeynep Burcu Altınel ile Türkçe Pop Gecesi, Hayyami Şarapevi'nde. Cuma Akşamı yine HAYYAMİ'deyiz...   ONLINE REZERVASYON

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.