Ankara Ankara Kaybedenler Kulübü (6:45 Kk Ankara) 11 Aralık Psikosohbet - Tunç ile 90lar
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (11.12.2019 - 11.12.2019)

 

 

Psikosohbet - Tunç İle 90lar özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Psikosohbet - Tunç ile 90lar - Ankara başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup Ankara Kaybedenler Kulübü (6:45 KK Ankara)6:45 KK Ankara mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 468 10 70] telefon numarasından ulaşabilir veya Tunus Caddesi No: 66 Kavaklıdere/ Çankaya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde konser kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 32 TL max. ücret 40 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Psikosohbet - Tunç ile 90'lar, 11 Aralık'ta 6:45 KK Ankara'da sevenleriyle buluşuyor.  Psikosohbet - Tunç ile 90'lar, 11 Aralık Çarşamba akşamı 6:45 KK Ankara'da Ankaralı...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.