Ankara 3 Aralık Prag Virtüözleri Orkestrası
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (3.12.2019 - 3.12.2019)

Mekan bilgisi etkinlik içindedir

Müzik

3 Aralık 2019

18:30

Min : ? - Max : ?

 

 

Prag Virtüözleri Orkestrası özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Prag Virtüözleri Orkestrası başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik tarafından organize edilmiş olup D.T.C.F. Farabi Sahnesi mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [] telefon numarasından ulaşabilir veya / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Müzik kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret -1 TL max. ücret -1 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Müzik,klasik etkinlikleri kapsamında, 3.12.2019 18:30 - 3.12.2019 18:30 zamanları arasında 10. Uluslararası Şefika Kutluer / D.T.C.F. Farabi Sahnesi - Ankarada düzenlenen Prag Virtüözleri Orkestras...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.