Ankara No.1 Pub Her hafta Karaoke Gecesi @ Newcastle
Instagram
Karaoke,Party,Parti Karaoke Gecesi @ Newcastle Ankara No.1 Pub
Karaoke,Party,Parti Karaoke Gecesi @ Newcastle
Karaoke,Party,Parti Karaoke Gecesi @ Newcastle
Karaoke,Party,Parti Karaoke Gecesi @ Newcastle Ankara No.1 Pub
Ankara No.1 Pub
Ankara No.1 Pub

 

 

Karaoke Gecesi @ No. 1 Pub özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Karaoke,Party,Parti Karaoke Gecesi @ Newcastle başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik NO.1 PUB tarafından organize edilmiş olup No.1 Pub mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 466 05 75 / 312 466 05 76] telefon numarasından ulaşabilir veya Üsküp Cad. Çevre Sok. 7/C Kavaklıdere / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Karaoke kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
HER CUMA, ÖZEL KARAOKE GECESİ...   Canlı Canlı Karaoke... Wanted ve Zeynep Tarkan...   ve MUHTEŞEM ARŞİV İLE SESİNİ DENEMEN İÇİN KEYİFLİ BİR FIRSAT...     Ayrıca, Digitürk ve D-Smart yayınl...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.